Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Spetsialistid Õpetajad Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (5)

Joel Guljavin

Direktor
+372 3599731
+372 5026523
direktor@njkk.ee


Irina Lebedeva

Matemaatika
HEV õppe korraldaja
+372 3599732
irina.lebedeva@mail.ee


Katri Fomitševa

Sekretär
+372 3599731
njkk@njkk.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R kell 10-15

Artjom Zabolotnõi

Tehnoloog
+372 55510031
it@njkk.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R kell 10-11

Tatjana Barabanova

Huvijuht
Vene keel ja kirjandus
+372 3599734
tatjana.barabanova@mail.ee

Spetsialistid (4)

Elena Rautio

Eripedagoog
Psühholoog
Sotsiaalpedagoog
elenarautio@gmail.com


Tatjana Anufrijeva

Klassiõpetaja
Logopeed
tatjana.anufrijeva@mail.ee


Galina Vlassova

Kunst
Raamatukoguhoidja
Tööõpetus
+372 3599736
galina.vlassova@mail.ee


Olesja Skorobogatova

Ringijuht

Õpetajad (19)

Tatjana Barabanova

Huvijuht
Vene keel ja kirjandus
+372 3599734
tatjana.barabanova@mail.ee


Juzeffa Smirnova

Matemaatika
juzeffa.smirnova@mail.ee


Irina Lebedeva

Matemaatika
HEV õppe korraldaja
+372 3599732
irina.lebedeva@mail.ee


Tatjana Raudsepp

Inglise keel
tatjana.raudsepp@gmail.com


Andrei Akimov

Klassiõpetaja
andrei.akimovkg@gmail.com


Irina Osko

Vene keel ja kirjandus
irina.osko@mail.ee


Kristina Samuilov-Pavlov

Ajalugu
kristina.samuilov@mail.ee


Tatjana Anufrijeva

Klassiõpetaja
Logopeed
tatjana.anufrijeva@mail.ee


Aime Onno

Klassiõpetaja
Kunst
Tööõpetus
aimeonno@gmail.com


Oksana Poljak

Inglise keel
oksana.poljak@mail.ee


Inna Lukaševa

Eesti keel
inna.lukaseva@mail.ee


Tatjana Klever

Loodusained
tatjana60@mail.ru


Sergei Tarasjuk

Kehaline kasvatus
sergei.tarasjuk@gmail.com


Irina Zubkova

Muusikaõpetus
irina.zubkova@mail.ee


Galina Vlassova

Kunst
Raamatukoguhoidja
Tööõpetus
+372 3599736
galina.vlassova@mail.ee


Sergey Tarasevich

Tööõpetus
tarasevichserg@gmail.com


Yulia Zharkova

Loodusained
zharkova.yulia@gmail.com


Nadežda Rumjantseva

Kunst
nadineru@hotmail.com


Olga Gedvil

Muusikaõpetus
olga.gedvil@mail.ru

Töötajad (14)

Jelena Ryabchenko

Riidehoidja


Irina Belousova

Hügieni spetsialist


Alevtina Forsunova

Kokk


Iraida Pekkonen

Kokk


Valeri Jakimov

Tööline


Valentina Moltšanova

Koristaja


Tamara Klink

Koristaja


Marina Orlova

Koristaja


Marina Timofejeva

Koristaja


Nadežda Solovjova

Koristaja


Sergey Ryabchenko

Majahoidja


Lev Orlov

Valvur


Sergei Lebedev

Valvur


Vjatseslav Bakhtalovskiy

Valvur

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.