Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Spetsialistid Õpetajad Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (5)

Joel Guljavin

Direktor
+372 3599731
+372 5026523
direktor@njkk.ee


Irina Lebedeva

Matemaatika
HEV õppe korraldaja
+372 3599732
irina.lebedeva@mail.ee


Katri Fomitševa

Sekretär
+372 3599731
njkk@njkk.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R kell 10-15

Artjom Zabolotnõi

Tehnoloog
+372 55510031
it@njkk.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R kell 10-11

Tatjana Barabanova

Huvijuht
Vene keel ja kirjandus
+372 3599734
tatborbar@gmail.com

Spetsialistid (5)

Elena Rautio

Eripedagoog
Psühholoog
Sotsiaalpedagoog
elenarautio@gmail.com


Tatjana Anufrijeva

Klassiõpetaja
Logopeed
tatjana.anufrijeva@mail.ee


Juri Meštšerjakov

Ringijuht


Galina Vlassova

Kunst
Raamatukoguhoidja
Tööõpetus
+372 3599736
galina.vlassova@mail.ee


Olesja Skorobogatova

Ringijuht

Õpetajad (19)

Tatjana Barabanova

Huvijuht
Vene keel ja kirjandus
+372 3599734
tatborbar@gmail.com


Juzeffa Smirnova

Matemaatika
juzeffa.smirnova@mail.ee


Irina Lebedeva

Matemaatika
HEV õppe korraldaja
+372 3599732
irina.lebedeva@mail.ee


Tatjana Raudsepp

Inglise keel
tatjana.raudsepp@gmail.com


Andrei Akimov

Eesti keel
Klassiõpetaja
andrei.akimovkg@gmail.com


Irina Osko

Vene keel ja kirjandus
irina.osko@mail.ee


Kristina Samuilov-Pavlov

Ajalugu
kristina.samuilov@mail.ee


Tatjana Anufrijeva

Klassiõpetaja
Logopeed
tatjana.anufrijeva@mail.ee


Aime Onno

Klassiõpetaja
Kunst
Tööõpetus
aimeonno@gmail.com


Oksana Poljak

Inglise keel
oksana.poljak@mail.ee


Olga Abushkevich

Eesti keel
olgakoroleva90@mail.ru


Tatjana Klever

Loodusained
tatjana60@mail.ru


Deniss Košelev

Kehaline kasvatus
deniss.koselev@gmail.com


Irina Zubkova

Muusikaõpetus
irina.zubkova@mail.ee


Galina Vlassova

Kunst
Raamatukoguhoidja
Tööõpetus
+372 3599736
galina.vlassova@mail.ee


Sergey Tarasevich

Tööõpetus
tarasevichserg@gmail.com


Yulia Zharkova

Loodusained
zharkova.yulia@gmail.com


Nadežda Rumjantseva

Kunst
nadineru@hotmail.com


Olga Gedvil

Muusikaõpetus
olga.gedvil@mail.ru

Töötajad (11)

Jelena Ryabchenko

Riidehoidja


Irina Belousova

Hügieni spetsialist


Sergey Ryabchenko

Tööline


Valentina Moltšanova

Koristaja


Marina Orlova

Koristaja


Marina Timofejeva

Koristaja


Nadežda Solovjova

Koristaja


Albert Eher

Majahoidja


Lev Orlov

Valvur


Sergei Lebedev

Valvur


Aleksandr Zabolotnõi

Valvur

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.