Uudised

Narva-Jõesuu kooli ring 14. veebruar

Kutsume kõiki, keda see imeline mäng huvitab Narva-Jõesuu kooli maleturniiridele, mis toimuvad iga kuu viimasel teisipäeval alates kell 14.00


Möödas vaid paar kuud, kuid oleme juba valmis oma saavutusi jagama. Oktoobris kutsus Narva Keskraamatukogu meid maleturniirile "Mustade ja Valgete mäng". Meie kooli võistkond võitis selle turniiri. Novembris osalesime Sinimäel toimunud maleturniiril, näidates õpilaste- ja treeneritöö suurepäraseid tulemusi. Nüüd valmistume kevadturniiriks, mis korraldatakse meie koolis.

Täpsem info telefonil 53669197, eelregistreerimine pole vajalik.
Vera Yakirevitš (klubi juht)

Möödas vaid paar kuud, kuid oleme juba valmis oma saavutusi jagama. Oktoobris kutsus Narva Keskraamatukogu meid maleturniirile "Mustade ja Valgete mäng". Meie kooli võistkond võitis selle turniiri. Novembris osalesime Sinimäel toimunud maleturniiril, näidates õpilaste- ja treeneritöö suurepäraseid tulemusi. Nüüd valmistume kevadturniiriks, mis korraldatakse meie koolis.

Täpsem info telefonil 53669197, eelregistreerimine pole vajalik.
Vera Yakirevitš (klubi juht)