Uudised

Narva-Jõesuu linna koolide Kevadspordimängud 14. juuni


10. juunil toimus „Spordipäev 2022”, milles osalesid mõlemad koolid: Narva-Jõesuu ja Sinimäe põhikoolid. 1. – 8. klassini õpilased võtsid aktiivselt osa aga neid aitasi meie koolide kõige vanemad lapsed. Väga põnevad olid mängud, ülesanded, harjutused ja teatejooksud, mis andsid palju emotsioone. Selle aasta karika võitja on Sinimäe kool. Meie õnnitlused!
Vaata pilte FB galeriist

10. juunil toimus „Spordipäev 2022”, milles osalesid mõlemad koolid: Narva-Jõesuu ja Sinimäe põhikoolid. 1. – 8. klassini õpilased võtsid aktiivselt osa aga neid aitasi meie koolide kõige vanemad lapsed. Väga põnevad olid mängud, ülesanded, harjutused ja teatejooksud, mis andsid palju emotsioone. Selle aasta karika võitja on Sinimäe kool. Meie õnnitlused!
Vaata pilte FB galeriist