Uudised

Õppekäik Narva-Jõesuu Koduloomuuseumis 22. aprill


19-23 aprillil toimus meie linna muuseumis üritus, mis oli pühendatud 160 aastapäeva haridusele linnas Narva-Jõesuus. Meie õpilased said teada palju uut meie linna ajaloost, said osaleda sellistes tegevustes nagu grammatika ja aritmeetika. Proovisid loendada arvelaua peal ja kirjutada (sule-перьевая ручка), samuti tegid kinkekaarti ajaloo piltidega.

Vaata pilte FB galeriist ja veel

19-23 aprillil toimus meie linna muuseumis üritus, mis oli pühendatud 160 aastapäeva haridusele linnas Narva-Jõesuus. Meie õpilased said teada palju uut meie linna ajaloost, said osaleda sellistes tegevustes nagu grammatika ja aritmeetika. Proovisid loendada arvelaua peal ja kirjutada (sule-перьевая ручка), samuti tegid kinkekaarti ajaloo piltidega.

Vaata pilte FB galeriist ja veel