Meie kool osaleb Narva kunstiresidentuuri projektis „Kunstnikud on kohal“, mille eesmärk on suurendada kaasaegse kunsti kättesaadavust Narva piirkonnas, pakkuda lastele võimalust praktiseerida eesti keelt ning arendada loovust ja enesekindlust. Projekti raames külastavad kooli erinevatel aegadel kolm kunstnikku, kes tutvustavad nädala jooksul oma loomevaldkonda.
Esimesena külastas meid eksperimentaalne laulja ja muusik Vaim Sarv, keda huvitab Läänemeresoome rahvaste pärimuskultuur. 4. klassi õpilased õppisid tema juhendamisel oma häält avastama, mänguliselt improviseerima ning kuulama erinevaid helisid. Samuti harjutati, kuidas rühmas hääled omavahel harmooniliselt kokku kõlavad.
Projektipäev lõppes Kreenholmi manufaktuuri ühes hoones, kus õpilased said õpitut proovida suurepärase akustikaga saalis.
Viimati muudetud 30.03.2026.