Uudised

Projekt Ukraina lastele 17. mai


Jätkame Eesti tutvustamist Ukrainast õpilastele. Täna, 16. mail õpilased meie koolist ja Iisaku koolist külastasid meremuuseumi, mis asub Tallinnas Paksus Margareeta tornis. Lapsed tutvusid laevanduse ajalooga, meremeeste eluga ja said ka laevadest palju teada. Vaatamata tuulisele ilmale õnnestus jalutuskäik Vanalinnas. Loodame, et tulevikus jätkub sõbralik suhtlemine õpilaste vahel.

Jätkame Eesti tutvustamist Ukrainast õpilastele. Täna, 16. mail õpilased meie koolist ja Iisaku koolist külastasid meremuuseumi, mis asub Tallinnas Paksus Margareeta tornis. Lapsed tutvusid laevanduse ajalooga, meremeeste eluga ja said ka laevadest palju teada. Vaatamata tuulisele ilmale õnnestus jalutuskäik Vanalinnas. Loodame, et tulevikus jätkub sõbralik suhtlemine õpilaste vahel.