Uudised

Teadmiste päev 2022 02. september


Narva-Jõesuu koolis toimus pidulik Teadmiste päevale pühendatud aktus. Rivistusel oli palju külalisi, kes soovisid edukat õppeaastat meie õpilastele, õpetajatele ja lastevanematele. Lasteaialapsed tulid õnnitlema oma eilseid mängukaaslasi, kes nüüd alustavad oma kooliteed. 1.klass helistas esimest koolikella, mis andis avapaugu uuele õppeaastale! Palju õnne uue õppeaasta puhul!
Vaata pilte FB galeriist

Narva-Jõesuu koolis toimus pidulik Teadmiste päevale pühendatud aktus. Rivistusel oli palju külalisi, kes soovisid edukat õppeaastat meie õpilastele, õpetajatele ja lastevanematele. Lasteaialapsed tulid õnnitlema oma eilseid mängukaaslasi, kes nüüd alustavad oma kooliteed. 1.klass helistas esimest koolikella, mis andis avapaugu uuele õppeaastale! Palju õnne uue õppeaasta puhul!
Vaata pilte FB galeriist